Lajmi i fundit: Gjendet një kufomë në livadhet e fshatit Tomoc të Istogut
Nga me June 11, 2018 9:32 PM

Një person rreth moshës 78 vjecare, në mesditë, rreth orës 17 është gjendur i vdekur në livadhet e fshatit Tomoc të komunës së Istogut.

Radio Fontana merr vesh përmes një lexuesit të rregullt se personi që është gjetur i vdekur në livadhet e fshatit është Sahit Jashar Shatri. Ai ishte duke kullotur bagëtinë në livadhe. Familjarët e kanë gjetur pa shenja jete dhe e kanë dërguar për obduksion në QKUK në Prishtinë,

Radio Fontana (c) 2014 - Mirëmbahet dhe mundesohet në internet nga JUSAHOST